Przeprowadzki Lębork  - BUS oraz samochód ciężarowy – Zadzwoń lub wyślij e-mail.

Jeśli zależy Ci na doświadczeniu, uczciwości oraz punktualności jesteśmy do dyspozycji – 24H/7 dni w tygodniu. Świadczymy usługi przewozu towarów, zarówno Kraj, jak i za granicą. Transport Mebli oraz sprzętu, zarówno na terenie Lęborka, jak i okolic. Wykonamy wszelkiego typu zlecenia związane z naszą branżą, nie boimy się żadnego wyzwania. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę – jednorazową lub stałą. Jeśli trzeba pokonać sporo km, zadzwoń, być może udam nam się zminimalizować koszty – znajdziemy ładunek powrotny. Potrzebujesz wnieść lub znieść rzeczy – nie ma problemu, załatwimy wszystko kompleksowo. Chcemy i dołożymy wszelkich starań, aby były zadowolone obie strony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Jesteśmy Firma, która rzetelnie oraz uczciwie wykona powierzone nam usługi. Przewozimy wszystko od 1,3 do 7,5 Tony – łóżka, meble, wersalki, komody, szafy, meblościanki, motory, materiały budowlane oraz wiele innych. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, zadzwoń – uzyskaj ofertę, przekonaj się do dobrej, komfortowej, solidnej Firmy.
Dysponujemy samochodami dostawczymi 13, 20 m3 oraz ciężarowym 40 m3. Pomożemy w Przeprowadzce, zabierzemy stare mebli, urządzenia elektryczne, odbierzemy meble ze sklepów. Duża ładowność samochodów. Postaw na sprawdzonych kontrahentów.

Wykonujemy:

- Przeprowadzki Lębork

- Przeprowadzki międzymiastowe

- Przeprowadzki międzynarodowe

Nasza Firma oferuje cztery rodzaje usług:

- Transport

- Transport + pomoc kierowcy

- Przeprowadzka standard ( samochód + tragarze )

- Przeprowadzka kompleksowa ( samochód + tragarze + pakowanie )

Posiadamy kilka rodzajów samochodów:

- BUS 13m3 – ładowność 1,5 Tony

- BUS Kontener 20 m3 – ładowność 1,5 Tony

- Solówka 35m3 – ładowność 3,5 Tony

- Solówka 40m3 – ładowność 7,5 Tony