Przeprowadzki Malbork  - Usługi Transportowe, Transport międzymiastowy oraz zagraniczny.

Oferujemy Przeprowadzki mieszkań, domów, firm. Chcesz przewieźć rzeczy? Zadzwoń. Organizujemy usługi kompleksowe lub z pomocą kierowcy. Transport/Przewóz Towarów – Bagażówka. Gwarantujemy – konkurencyjne ceny, solidność, terminowość, elastyczność.
Usługi Transportowe w Malborku, Polsce i UE. Samochody od 1,3 do 7,5 Tony ładowności. Towar jest ubezpieczony. Nasze atuty to – Szybkość – Solidność – Profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.
Państwa do jakich kursujemy dość często: Niemcy, Belgia, Holandia, Norwegia, Anglia, Irlandia, Hiszpania oraz Francja. Przewozimy wszystko co wejdzie do naszych samochodów. Długość paki od 3,70 do 7,20M. Zatrudniamy zorganizowaną grupę Tragarzy, posiadamy materiały do zabezpieczania. Możliwość utylizacji Mienia.
Transport Malbork i nie tylko. Dla Ciebie wykonamy nawet drobne, pojedyncze przejazdy. Jeśli mamy wolny termin, nawet tego samego dnia. Klienci, którzy współpracują z nami od lat, wiedzą, że zawsze mamy najwyższą jakość świadczonych usług. Nie zawyżamy stawek, dlatego często do nas wracają. Wykonujemy również Przeprowadzki z pełną obsługą naszych pracowników – 2/3/4 osoby. Pomagamy w przenoszeniu, dostarczamy potrzebne materiały do zabezpieczenia, demontujemy meble. Gwarantujemy miłą atmosferę.

Wykonujemy:

- Przeprowadzki Malbork  

- Przeprowadzki międzymiastowe

- Przeprowadzki międzynarodowe

Nasza Firma oferuje cztery rodzaje usług:

- Transport

- Transport + pomoc kierowcy

- Przeprowadzka standard ( samochód + tragarze )

- Przeprowadzka kompleksowa ( samochód + tragarze + pakowanie )

Posiadamy kilka rodzajów samochodów:

- BUS 13m3 – ładowność 1,5 Tony

- BUS Kontener 20 m3 – ładowność 1,5 Tony

- Solówka 35m3 – ładowność 3,5 Tony

- Solówka 40m3 – ładowność 7,5 Tony